Pakalpojumi retro auto un mēbelēm

Care Clinic darbnīcas galvenā specialitāte ir tieši ādas izstrādājumu kopšana, tīrīšana un remonts. Šobrīd pieejamie materiāli ļauj veikt remontu visiem iespējamiem ādas bojājumiem (skrāpējumi, griezumi, plēsumi, cigarešu izdedzināti caurumi, pelējums, pildspalvas, vai krāsu marķiera bojājumi, u.c.) un ādas detaļu nomaiņa ir nepieciešama ļoti retos gadījumos. Furniture Clinic piedāvātie materiāli ļauj iegūt absolūti jebkuru kāsu toni, jebkuram auto, regulēt pēc vajadzības ādas matējumu vai spīdumu. Iespējams izmantot arī jau gatavas krāsas, izvēloties pēc krāsas koda. Šobrīd gatavas krāsas pieejamas:

auto_logo

Mēs veicam arī ādas izstrādājumu restaurāciju, kur tiek veikts bojājumu remonts, tad nepieciešamības gadījumā iespējams noņemt bojātos krāsas slāņus, veikt ādas mīkstināšanu, piedot tai izturību un nokrāsot to nepieciešamajā tonī un tehnikā.

Iespējams veikt arī salona detaļu krāsas maiņu, vai apgleznošanu – precīzākai informācijai kontaktējieties ar Care Clinic speciālistiem.

Care Clinic darbīcā iespējams veikt auto salona ķīmisko tīrīšanu, kas tiek veiktas ar pasaulē vadošo tīrīšanas līdzekļu ražotāju produktiem, tādejādi nodrošinot labāko iespējamo rezultātu un minimālu mitruma līmeņa pieaugumu pēc tīrīšanas.

Virsbūves pulēšana ir smalks process, kura rezultāts ir atkarīgs no vairākiem faktoriem: virsbūves lakas pārklājuma stāvokļa, izmantotajiem materiāliem un cilvēka meistarības. Atkarībā no klienta vēlmēm un automobiļa lakas pārklājuma stāvokļa, ir atkarīgas gan izmaksas, gan tam nepieciešamais laiks. Care Clinic speciālisti spēj nodrošināt ļoti labus rezultātus un, izmantojot pieejamos Ceramic Pro un Crystal Clear nano pārklājumus, nodrošināt ilgstošu lakas aizsardzību pret skrāpējumiem, noturīgu virsbūves spīdumu un, protams, ūdens atgrūšanas efektu.

Lai ādas izstrādājumi kalpotu ilgi un izskatītos labi, par tiem jārūpējas. Mēs piedāvājam veikt profesionālu ādas izstrādājumu tīrīšanu, aizsargapstrādi un varam dot rekomendācijas par to, kā un ar ko labāk rūpēties par ādas izstrādājumu.

Care Clinic darbnīcā tiek izmantoti pasaulē vadošo ražotāju nano pārklājumi – Crystal Clear, Ceramic Pro un Furniture Clinic produkti ļauj pārklāt visas iespējamās virsmas automobilī.
Lielākā daļa no šiem produktiem ir klasificējami kā profesionāli produkti, kas nozīmē, ka to uzklāšanai nepieciešamas apmācības. Mājas lapas produktu sadaļā nav visi darbnīcā izmantojamie produkti, bet klientiem darbnīcā vienmēr tiks izskaidrots, ar ko atšķiras un kādus ieguvumus dod katrs no interesējošiem produktiem.

Produkti auto saloniem