Pakalpojumi motocikliem

Motociklu pulēšana lielākoties ir sarežģīts un laikietilpīgs process, jo bieži jāveic dateļu demontāža un lakotās virsmas ir sarežģītas formas. Veicot motociklu pulēšanu, rekomendējam lakoto virsmu apstrādi ar nano pārklājumiem, lai tās būtu izturīgākas pret skrāpējumiem, labāk spīdētu un atgrūstu netīrumus.

Lai ādas izstrādājumi kalpotu ilgi un izskatītos labi, par tiem jārūpējas. Mēs piedāvājam veikt profesionālu ādas izstrādājumu tīrīšanu, aizsargapstrādi un varam dot rekomendācijas par to, kā un ar ko labāk rūpēties par ādas izstrādājumu.

Care Clinic darbnīcas galvenā specialitāte ir tieši ādas izstrādājumu kopšana, tīrīšana un remonts. Šobrīd pieejamie materiāli ļauj veikt remontu visiem iespējamiem ādas bojājumiem (skrāpējumi, griezumi, plēsumi, cigarešu izdedzināti caurumi, pelējums, pildspalvas, vai krāsu marķiera bojājumi, u.c.) un ādas detaļu nomaiņa ir nepieciešama ļoti retos gadījumos. Furniture Clinic piedāvātie materiāli ļauj iegūt absolūti jebkuru kāsu toni, jebkuram ādas izstrādājumam, regulēt pēc vajadzības ādas matējumu vai spīdumu.

Care Clinic darbnīcā tiek izmantoti pasaulē vadošo ražotāju nano pārklājumi – Crystal Clear, Ceramic Pro un Furniture Clinic produkti ļauj pārklāt un aizsargāt ādu, tekstilu, plastmasu un lakotās virsmas.
Lielākā daļa no šiem produktiem ir klasificējami kā profesionāli produkti, kas nozīmē, ka to uzklāšanai nepieciešamas apmācības. Mājas lapas produktu sadaļā nav visi darbnīcā izmantojamie produkti, bet klientiem darbnīcā vienmēr tiks izskaidrots, ar ko atšķiras un kādus ieguvumus dod katrs no interesējošiem produktiem.