Pakalpojumi mēbelēm

Care Clinic darbnīcas galvenā specialitāte ir tieši ādas izstrādājumu kopšana, tīrīšana un remonts. Šobrīd pieejamie materiāli ļauj veikt remontu visiem iespējamiem ādas bojājumiem (skrāpējumi, griezumi, plēsumi, cigarešu izdedzināti caurumi, pelējums, pildspalvas, vai krāsu marķiera bojājumi, u.c.) un ādas detaļu nomaiņa ir nepieciešama ļoti retos gadījumos. Furniture Clinic piedāvātie materiāli ļauj iegūt absolūti jebkuru kāsu toni, jebkuram ādas izstrādājumam, regulēt pēc vajadzības ādas matējumu vai spīdumu.

Mēs piedāvājam veikt profesionālu mēbeļu tīrīšanu, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un veikt aizsargapstrādi, lai mēbeles nesmērētos un kalpotu ilgāk.

Care Clinic darbnīcā tiek izmantoti pasaulē vadošo ražotāju nano pārklājumi – Crystal Clear, Ceramic Pro un Furniture Clinic produkti ļauj pārklāt un aizsargāt ādu, tekstilu, plastmasu, stiklu un lakotās virsmas.
Lielākā daļa no šiem produktiem ir klasificējami kā profesionāli produkti, kas nozīmē, ka to uzklāšanai nepieciešamas apmācības. Mājas lapas produktu sadaļā nav visi darbnīcā izmantojamie produkti, bet klientiem darbnīcā vienmēr tiks izskaidrots, ar ko atšķiras un kādus ieguvumus dod katrs no interesējošiem produktiem.