Pakalpojumi laivām

Care Clinic darbīcā iespējams veikt laivu un jahtu salona ķīmisko tīrīšanu, kas tiek veikta ar pasaulē vadošo tīrīšanas līdzekļu ražotāju produktiem, tādejādi nodrošinot labāko iespējamo rezultātu un minimālu mitruma līmeņa pieaugumu pēc tīrīšanas. Iepriekš vienojoties, šis pakalpojums iespējams visā Latvijas teritorijā.

Apkārtējās vides iedarbībā dažādas laivu virsmas zaudē spīdumu. Lai tās atgūtu spīdumu, iespējams virsmas pulēt un, izmantojot augstākās kvalitātes aizsargmateriālus, iespējams tās saglabāt skaistas uz ilgu laiku (precīzāka informācija pieejama, sazinoties ar Care Clinic darbīcas speciālistiem). Iepriekš vienojoties, šis pakalpojums iespējams visā Latvijas teritorijā.

Mēs piedāvājam veikt profesionālu ādas izstrādājumu tīrīšanu, aizsargapstrādi un varam dot rekomendācijas par to, kā un ar ko labāk rūpēties par ādas izstrādājumu.

Care Clinic darbnīcas galvenā specialitāte ir tieši ādas izstrādājumu kopšana, tīrīšana un remonts. Šobrīd pieejamie materiāli ļauj veikt remontu visiem iespējamiem ādas bojājumiem (skrāpējumi, griezumi, plēsumi, cigarešu izdedzināti caurumi, pelējums, pildspalvas, vai krāsu marķiera bojājumi, u.c.) un ādas detaļu nomaiņa ir nepieciešama ļoti retos gadījumos. Furniture Clinic piedāvātie materiāli ļauj iegūt absolūti jebkuru kāsu toni, jebkuram ādas izstrādājumam, regulēt pēc vajadzības ādas matējumu vai spīdumu.

Care Clinic darbnīcā tiek izmantoti pasaulē vadošo ražotāju nano pārklājumi – Crystal Clear, Ceramic Pro un Furniture Clinic produkti ļauj pārklāt un aizsargāt stiklu, ādu, tekstilu, plastmasu un lakotās virsmas.
Lielākā daļa no šiem produktiem ir klasificējami kā profesionāli produkti, kas nozīmē, ka to uzklāšanai nepieciešamas apmācības. Mājas lapas produktu sadaļā nav visi darbnīcā izmantojamie produkti, bet klientiem darbnīcā vienmēr tiks izskaidrots, ar ko atšķiras un kādus ieguvumus dod katrs no interesējošiem produktiem.