Ādas tīrīšana

 

Lai tīrītu ādu, Jums ir nepieciešams Leather Ultra Clean ādas tīrīšanas līdzeklis. Tas ir ļoti efektīvs un ļauj dziļi un kvalitatīvi iztīrīt ādu. Leather Ultra Clean var izmantot visiem ādas tipiem, izņemot Nubuck (zamšādai), kam ir nepieciešams izmantot tai paredzēto tīrīšanas līdzekli.

Ādas tīrīšanai vienmēr labāk ir izmantot putas, nevis šķidrumu, jo tīrīšana ar putām ir daudz drošāka, efektīvāka un novērš iespēju radīt traipus uz ādas.

Ādas tīrīšana

Uzsmidziniet Leather Ultra Clean uz porolona un paspaidiet to, lai veidotos putas. Vienmēr šķidrumu uzsmidziniet uz porolona, nevis tieši uz netīrās virsmas. Var izmantot arī putas radošu pudeli Foaming Bottle.

Ar apļveida kustībām rīvējiet netīro ādas virsmu, un netīrumi nāks nost no virsmas. Kad ādas virsma ir tīra, notīriet putas kopā ar netīrumiem, izmantojot tīru lupatu.

Lielākā daļa no ādas izstrādājumiem tīrīsies ļoti viegli, izmantojot porolonu, bet, ja āda ir ļoti netīra un it īpaši gaišā krāsā, labākam rezultātam iesakam lietot birsti Tampico Brush.

Attēlā jūs redzat virsmu, kas ir notīrīta ar Leather Ultra Clean un porolonu.

Pēc tīrīšanas nākošais solis ir apstrādāt ādu ar aizsargkrēmu, kas baros ādu ar tai nepieciešamajām vielām un izveidos neredzamu aizsargslāni, kas atgrūdīs netīrumus.

Ādas tīrīšana – rezultāts

Šajā attēlā ir redzams automobiļa sēdeklis, kura daļu mēs esam notīrījuši ar Leather Ultra Clean.

Sēdeklis bija ļoti netīrs un grūti tīrāms, tāpēc, lai atvieglotu ādas tīrīšanu, mēs izmantojām Tampico Brush birsti, kas atvieglo dziļu netīrumu izņemšanu.

Šajā attēlā Jūs redzat dīvānu, kam tika notīrīti kreisajā pusē esošie spilveni.

Jūs varat arī redzēt, ka netīra āda kļūs daudz spīdīgāka, nekā tā bija sākotnēji, un, notīrot netīrumus, var atgūt oriģinālo ādas spīdumu.

Šim ziloņkaula krāsas sēdeklim ir notīrīta augšējā mala.

Arī šeit Jūs varat redzēt, ka, notīrot ādu, ir iespējams atjaunot tās iepriekšējo spīdumu un toni.

Ja sēdeklis dabīgi ir spīdīgs, tīrīšanas līdzeklis dabīgo spīdumu nesabojās.

Šis ir izcils ādas tīrīšanas līdzeklis!