Kabrioleta jumta krāsošana

Kabrioleta jumts automobiļa lietošanas laikā ir pakļauts skarbai ārējo apstākļu iedarbībai (saules starojums, temperatūras straujas izmaiņas, agresīva mazgāšana u.c.), kas negatīvi ietekmē jumta auduma stāvokli un krāsojumu. Neatkarīgi no tā, cik rūpīgi tiek kopts auto, izbalējis jumts neļaus tam izskatīties nevainojami.

Notīriet jumtu ar tekstila tīrīšanas līdzekli “Fabric cleaner and spotter” un tad ļaujiet produktam reaģēt ar netīrumiem apmēram 10 minūtes.
Pēc šī perioda, ar tīru lupatu noslaukiet visu jumta segumu, lai notīrītu netīrumus no jumta auduma.
Rūpīgi notīriet netīrumus un pelējumu no vietām, kur mēdz uzkrāties mitrums.
Pelējuma likvidētājs “Mould remover” jāuzsmidzina uz visām jumta tekstila virsmām, lai iznīcinātu pelējuma sporas. Pēc škidruma iesūkšanās tekstilā rūpīgi noslaukiet to ar tīru lupatu.
Lai krāsa labāk iesūktos tekstilā, nepieciešams sajaukt krāsu ar “Fabricoat and penetration solution” attiecībā 1:2 (1 daļa “Penetration solution” pret 2 daļām tekstila krāsas)
Kad krāsa ir sagatavota, porolona gabaliņu ievietojiet tīrā lupatā un piesūciniet ar krāsu un tad uzklājiet krāsu un jumta tekstila detaļām.
Pārliecinieties, ka krāsa iesūcas dziļi auduma šķiedrās. Jums var būt nepieciešamas vairākas krāsojuma kārtas, lai pilnībā renovētu izbalējušu jumta krāsojumu, vai pārkrāsotu jumtu citā krāsā.
Kad jumts ir nokrāsots, nepieciešams ļaut tam pilnībā nožūt un tad apstrādāt to ar aizsargpārklājumu, kas atgrūdīs mitrumu un stiprinās tekstila šķiedras. Uzmidziniet “Fabric protector” uz tekstila virsmām un ļaujiet tam dziļi iesūkties.

Noskatieties video, kurā parādīts, kā veikt tekstila jumta tīrīšanu un krāsošanu: